تکس دانلود

دانلود گیم Light Fall + Update v1.0.1 برای کامپیوتر • تکس دانلود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

دانلود گیم Light Fall + Update v1.0.1 برای کامپیوتر

دسته بندی : تکس دانلود تاریخ : سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

نسخه نهایی گیم Light Fall برای پلتفرم PC در ۲۶م آپریل ۲۰۱۸ منتشر انجام گرفت. گیم Light Fall قرار هست مخاطبان را در دنیای خیالی این گیم که Numbra نام دارد، ببرد. دنیای که تاریکی بر روشنایی پادشاهی کـــرده و پایان دنیای آن را فرا گرفته هست. مخاطبان برای این که بتوانند دنیای این گیم را به حالت پیشین برگردانند باید به دنبال شخصیتی به نام Stryx بروند، موجودی جغد‌مانند که قرار هست در سفرتان شما را یاری کند. در ماجرایی که پیش روی شما قرار گرفته هست، آیتم دیگری نیز به یاری شما می‌آید که Shadow Core نام دارد. این آیتم در مواقعی که نیاز به سطحی برای پرش داشته باشید، به کمک شما می‌آید و سطحی را برای شما محیا می‌کند. شما با هستفاده از آیتم یاد انجام گرفته و همراهتان سفرتان را در دنیای خیالی این گیم شروع می‌کنید و به جنگ با دشمنان می‌روید تا به دنبال نهایی‌تان برسید.

آیتم Shadow Core‌ در دانلود گیم Light Fall شما را به هوا می‌برد و به شما اجازه می‌دهد که به سطوح مختلف که در ارتفاعات قرار دارند، دست پیدا کنید، جایی که راه‌های میان‌بُر، آیتم‌های کالکتیبل و ایستراگ‌ها در آنجا گنجانده انجام گرفته هست. از بخش‌های دیگر این گیم می‌توان به حالت آنلاین Speedrun اشاره کـــرد که مخاطبان می‌توانند با اپایان گیم، رکورد زمانی خود را در جدول امتیازات جهانی (Leaderboards) ثبت کنند و با دیگران به رقابت بپرداخانومد. گیم Light Fall توسط هستودیو مستقل و کانادایی زیاداپ گیمز (Bishop Games) در سبک دوبعدی پلتفرمر منتشر انجام گرفته هست.

Light Fall PC-CODEX

آپدیت گیم Update v1.0.1-CODEX اضافه انجام گرفت

دانلود-گیم-Light-Fall

info

Explore the Forgotten World of Numbra to uncover your mysterious past and save the land and its inhabitants from an imminent threat. In this land of eternal night, you will rely on your Shadow Core to brave the many challenges and foes standing in your way. Do you have what it takes to survive in perilous Numbra?

Control the Shadow Core and use it the way you see fit to face the challenges of the game. You can spawn this magical box beneath your feet to propel yourself into the air and move across the land at your own pace. With the Shadow Core, you become the master of your surroundings and create your own path.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E5200
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 9800GTX+ (1GB)
DirectX: Version 10
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور تکمیل غیرفعال باانجام گرفت.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب گیم بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

۵) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

این مکان محل تبلیغات شمهست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.