تکس دانلود

دانلود دوبله فارسی انیمیشن ستاره The Star 2017 • تکس دانلود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

دانلود دوبله فارسی انیمیشن ستاره The Star 2017

دسته بندی : تکس دانلود تاریخ : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

دانلود دوبله فارسی انیمیشن ستاره The Star 2017 – با کیفیت BluRay

کاور-the-star-2017

نام انیمیشن: ستاره – The Star 2017

سال انتشار: ۲۰۱۷

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۸۶ مگابایت

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

دوبله فارسی: دارد

IMDB

خلاصه دهستان: یک الاغ کوچک اما باهوش و دوستان حیوانش، خودشان را به قهرمانان غیرمعروف نخستی کریسمس تبدیل می کنند. در انیمیشن ستاره که توسط سونی پیکچرز ارائه انجام گرفته هست، الاغ کوچک اما شجاع به نام بو (Bo) قصد دارد خانومدگی خود را فراتر از روزمرگی های روزانه خود در مزرعه کوچک پیش ببرد. یک روز بالاخره الاغ دهستان ما، شجاعت لازم برای تغییر را پیدا می کند و در نهایت پا به ماجراجویی های آرزوهایش می نهد و سفری را آغاز می کند. در این سفر روت که یک گوسفند دوست داشتنی هست و از گله خود دور مانده هست و یک کبوتر با آرمان های بلند، با وی همراه می شوند. در این سفر سه شتر که عقل درست و حسابی ندارند و تعدادین حیوان پایه بی نظیر نیز با آنها همراه می شوند. بو و دوستان جدیدش حالا دنبال هایشان را دنبال می کنند و به قهرمانان تصادفی بزرگترین دهستانی تبدیل می شوند که در نخستین کریسمس اتفاق می افتد و تا به حال هرگز نقل کرد نانجام گرفته هست.

در طی دهستان زیاد هیجان انگیز انیمیشن ستاره، اتفاقات غیرمنتظره ای برای بو و دهستانش اتفاق می افتد. آنها سر از خانه یک آقا و خانوم در می آورند و پس از شناخت اینکه جوزف و مری در خانه نیستند، گرفتار سگ های این خانه می شوند و بو از گرفتار انجام گرفتن در چنین اتفاقاتی احساس گناه می کند. بو باعث آسیب های جدی به بازار آنها می شود و در حالی که واکنش های زیادی نسبت به آنها صورت می گیرد، اما بو همچنان سعی می کند که اقدامات متزلزلی را انجام دهد و با بازجویی های خود بتواند راه حلی را برای نجات پیدا کند.

info

A small but brave donkey and his animal friends become the unsung heroes of the first Christmas.

In Sony Pictures Animation’s THE STAR, a small but brave donkey named Bo yearns for a life beyond his daily grind at the village mill. One day he finds the courage to break free, and finally goes on the adventure of his dreams. On his journey, he teams up with Ruth, a lovable sheep who has lost her flock and Dave, a dove with lofty aspirations. Along with three wisecracking camels and some eccentric stable animals, Bo and his new friends follow the Star and become accidental heroes in the greatest story ever told – the first Christmas.

رزرو مکان تبلیغاتی

این مکان محل تبلیغات شمهست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.