تکس دانلود

دانلود انیمیشن بتمن نینجا Batman Ninja 2018 به همراه زیرنویس فارسی • تکس دانلود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

دانلود انیمیشن بتمن نینجا Batman Ninja 2018 به همراه زیرنویس فارسی

دسته بندی : تکس دانلود تاریخ : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

انیمیشن بتمن نینجا – Batman Ninja 2018 با کیفیت BluRay

کاور-Batman-Ninja-2018

نام انیمیشن: بتمن نینجا – Batman Ninja 2018

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشین، اکشن

مدت زمان: ۸۵ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه دهستان: بتمن به همراه تعدادی از متحدین و مخالفان خود، از منطقه گاتهام به ژاپن فئودال رفته هست. بتمن برای سال های طولانی در سفر بوده هست؛ دلیل که ماشین جابه جایی زمان گوریلا گود، هم اکنون زیادی از بدترین دشمنان بتمن را به ژاپن فئودال برده هست. حال شوالیه تاریکی و تعداد تن از متحدانش با یکدیگر همراه می شوند تا خائنانی که در شکل اربابان فئودالی ظاهر انجام گرفته اند و بر سرزمین های تقسیم انجام گرفته حکومت می کنند را نابود کـــرده و آنها را بیرون کنند. همانطور که سلاح های سنتی در برابر سلاح های مدرن شانسی ندارند و سریع شکست می خورند، بتمن باید از هوش و به صورت حتم متحدان خودش هستفاده کند تا بتواند نظم را به سرزمین ژاپن بازگردانده و به منطقه گاتهام بازگردد. متحدنی نظیر خانواده بت و خانوم گربه که همگی بتمن را در این ماموریت دشوار یاری خواهند کـــرد.

بتمن در حالی توسط ماشین جابه جایی گرود گرفتار انجام گرفته بود که در حال مبارزه با گوریلا گود بوده هست و حال در طی این انتقال با افراد زیادی روبرو خواهد انجام گرفت. سامورایی های زیادی که برای جوکر کار می کنند، بتمن را تعقیب می کنند و بتمن نیز در حال فرار با خانوم گربه ای روبرو می شود که از دوسال پیش از همه این ماجراها وارد خط زمانی بتمن انجام گرفته بود. خانوم گربه ای (کت وومن) متوجه می شود که پایان جنایتکاران به فرماندهان قئودالی تبدیل انجام گرفته اند و در این حال تنها کشور ویرانه ای از ژاپن باقی گذاشته اند. به منظور جلوگیری از تغییرات خائنانه، بتمن باید با هستفاده از نیروهای خود، بتواند از اتفاقات جلوگیری کند و فئودال را از ننگ حضور چنین جنایتکارانی حفظ کند.

info

Batman, along with a number of his allies and adversaries, finds himself transplanted from modern Gotham City to feudal Japan.

Batman Ninja takes a journey across the ages as Gorilla Grodd’s time displacement machine transports many of Batman’s worst enemies to feudal Japan – along with the Dark Knight and a few of his allies. The villains take over the forms of the feudal lords that rule the divided land, with the Joker taking the lead among the warring factions. As his traditional high-tech weaponry is exhausted almost immediately, Batman must rely on his intellect and his allies – including Catwoman and the extended Bat-family – to restore order to the land, and return to present-day Gotham City. Written by Warner Bros

رزرو مکان تبلیغاتی

این مکان محل تبلیغات شمهست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.