تکس دانلود

دانلود WinSnap 4.6.1 - نرم افزار تصویر برداری از محیط ویندوز • تکس دانلود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

دانلود WinSnap نرم افزار زیاد نیکوی برای گرفتن تصویر از محیط های مختلف کامپیوتر می باانجام گرفت. گاهی نیاز هست تا از محیط کامپیوتر خود تصویر بگیرید، مثلا با Error در کامپیوتر مواجه می شوید که به دلیل زیاد بودن تعداد خطوط امکان نوشتن آن وجود ندارد بنابراین برای این که بتوانید آن را به فردی نشان دهید که بتواند مشکل شما را حل کند باید از تصویر Error مورد نظر تصویر بگیرید. تیم تکس دانلود این بار نرم افزاری را برای شما مخاطبان آماده کـــرده هست که می تواند از محیط کامپیوتر تصویر بگیرد. این نرم افزار محصول شرکت NTWind Software بوده که در زمینه ساخت نرم افزار های تعلیمی توانایی زیادی دارد.

شما با هستفاده از نرم افزار WinSnap قادر خواهید بود که به آسانی از محیط نرم افزار ها، گیم ها و سایر محیط‌ های کامپیوتر خود تصویر بگیرید و آن‌ را در فرمت های مختلف تصویری ذخیره نمایید. این نرم افزار پس از گرفتن تصویر ابزار های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد که با کمک آن ها می توانید قسمت های مختلف تصویر را ویرایش کنید مثلا کلمه یا جمله ای را در گوشه تصویر اضافه کنید و یا با هستفاده از یک نشانگر قسمت مورد نظر را نشان دهید و زیادی از کارهای دیگر را با کمک این ابزار ها انجام دهید.

دانلود-WinSnap

WinSnap-اسکرین-شات  WinSnap-اسکرین-شات  WinSnap-اسکرین-شات

info

WinSnap is a small enhancement utility for taking and editing screenshots. Standard features include easy capture of non-rectangular windows with customized and transparent backgrounds, simple and automatic canvas transformations, coloring effects, and the addition of eye-candy drop shadows. WinSnap supports a variety of image formats and has advanced auto-save features.

راهنمای نصب

بعد از نصب، بنا به نسخه سیستم عامل خود ۳۲ یا ۶۴ بیتی یکی از دو فایل ntwind.winsnap.v.4.5.8.x.-patch را در محل نصب کپی کنید، آنرا اجرا کنید و Patch را بخانومید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵