تکس دانلود

دانلود Frozen Free Fall 6.2.0 گیم فروخانوم برای اندروید • تکس دانلود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

دانلود Frozen Free Fall 6.2.0 گیم فروخانوم برای اندروید

دسته بندی : تکس دانلود تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

Frozen Free Fall گیم حیاتی و زیبایی برگرفته از انیمیشن زیبایی با همین نام می باانجام گرفت که مخاطبان می توانند با دانلود Frozen Free Fall لحظات معمایی زیاد زیبای گیم را تجربه نمایند. شما دراین گیم می توانید تا ماجراهای زیادی را با شخصیت السا داشته باشید و در موانع و مشکلاتی که در مقابل وی خواهد بود با وی همراه شوید. این گیم شما را به دنیای فروخانوم خواهد برد تا با السا و آنا همراه انجام گرفته و دهستان زیاد نیکوی را تجربه نمایید. گیم دارای المان های زیاد زیبایی از این انیمیشن برنده اسکار سال ۲۰۱۳ می باانجام گرفت و توانسته هست تا طرفداران این عنوان را به نیکوی به سمت خودش جلب نماید. شما باید بتوانید با گیم ارتباط برقرار کـــرده و موارد و ماموریت های خوهسته انجام گرفته را به نیکوی انجام دهید.

با دانلود Frozen Free Fall می توانید محبط زیبا و یخ زده گیم را تجربه کـــرده و به نیکوی شخصیت های گیم را در روند پازل گونه گیم تجربه نمایید. این گیم پازل می تواند لحظات شاد و به صورت حتم اعتیادآوری را برای شما به ارمغان داشته باانجام گرفت. جطئیات به صورت تکمیلا گرافیک برای شما به نمایش داده می شود تا بتوانید لذت زیادی با هستفاده از المان های نام آشنای گیم داشته باشید. گیم شامل مراحل زیبایی می باانجام گرفت که افزایش مواقع با دوستان خود اتفاق می افتد و شما حتی می توانید مراحلی را نیز با نخستاف و کریستف و … را پشت سر بگذارید. در آخر این مراحل می توانید امپراتوری قدرتمند خود را با صلح و آرامش تشکیل دهید و خود را تشکیل دهید و بر اآن حکومت کنید. گیم روی اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که مخاطبان هم اکنون می توانند برای دانلود Frozen Free Fall از پیوند مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت تکس دانلود هستفاده نمایید.

Frozen Free Fall 6.2.0 Apk + Mod + Data

Frozen-Free-Fall-Cover

 Frozen-Free-Fall-Screenshot-1  Frozen-Free-Fall-Screenshot-2

 

 

 

info

Get ready for an epic puzzle matching adventure in the Kingdom of Arendelle, inspired by Disney’s Frozen! Join Anna, Elsa, Olaf and more of your favorite characters on a journey to slide and match hundreds of icy puzzles for FREE!

Changelog :

۳۰ NEW LEVELS

Play 30 new levels under the night sky on the Endless Map!

ELSA’S ICE CREATIONS

Use Elsa’s magic to create colorful Snowgie Sculptures on the game board! Make matches with the sculptures to collect them!

راهنمای نصب

–  فایل نصبی گیم را دانلود کـــرده و نصب نمایید.

–  فایل دیتا را دانلود کـــرده و از حالت فشرده خارج نمایید.

–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در راه Android / Obb واقع در حافظه اصلی گوشی کپی نمایید.

–  از گیم لذت ببرید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵