تکس دانلود

دانلود فیلم تعلیم Photoshop CC Coloring Comic Characters • تکس دانلود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

دانلود فیلم تعلیم Photoshop CC Coloring Comic Characters

دسته بندی : تکس دانلود تاریخ : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

موضوع دانلود فیلم تعلیم Photoshop CC Coloring Comic Characters در مورد شخصیت های کامیک بوکی و رنگ آمیزی این شخصیت ها در نرم افزار فتوشاپ می باانجام گرفت. شما باید بتوانید به مانند یک حرفه ای رنگ آمیزی این شخصیت ها را فرا گرفته و با توانایی های خودتان روح تازه ای به این شخصیت ها اعطا نمایید. شما قبل از هر کاری باید بتوانید اعتماد به نفس داشته باشید و ابتدا شخصیت های دلخواه خود را طراحی نمایید. سپس می توانید با رنگ آمیزی آن روح را به مانند یک کالبد به آن اعطا نمایید. چگونگی هستفاده از رنگ های سیاه و سفید و همچنین هستفاده از سبک های مختلف رنگ آمیزی نیز می تواند کارساز باانجام گرفت. اضافه کـــردن عمق به تصویر ها باید با هستفاده از تکنیک های پیشرفته صورت گیرد و شما برای رسیدن به نتیجه درست می توانید این تکنیک ها را تمرین کـــرده و کم کم در آن حرفه لازم را کسب نمایید.

با دانلود این دوره می توانید نوت های تاریکی اضافی را مشاهده کـــرده و به پس زمینه تصویر ها خود اضافه نمایید. تاثیر بصری که می تواند این رنگ آمیزی داشته باانجام گرفت به قدری می باانجام گرفت که کوتاهی در یک بخش کوچک می تواند نتیجه کار را زیاد بد نماید. شما برای تتکمیل در این زمینه باید بتوانید خلاقانه قدم برداشته و از مهارت های خودتان برای تفکر درست هستفاده نمایید. شما مخاطبان هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم تعلیم Photoshop CC Coloring Comic Characters از پیوند مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت تکس دانلود هستفاده نمایید.

عنوان مجموعه: Photoshop CC Coloring Comic Characters

مدرس: Peter Pachoumis

مدت زمان: ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×۷۲۰

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-تعلیم-Photoshop-CC-Coloring-Comic-Characters

دوره های تعلیمی:

– بررسی دوره
– راه اندازی تصویر
– رنگ آمیزی سایه
– رنگ آمیزی برجسته
– نکات برجسته نقاشی، نقاط داغ و افزودن عمق

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی تصویر کلیک نمایید)

دانلود-فیلم-تعلیم-Photoshop-CC-Coloring-Comic-Characters

Description

Have you ever wanted to learn to color comic characters like a professional? In this course, Photoshop CC Coloring Comic Characters, you’ll learn how to become more confident with your abilities in Photoshop CC in order to make your character pop with color. First, you’ll discover how to evolve the black and white line art with basic color flats. Next, you’ll delve into rendering the shapes in darker colored tones followed by lighter tones completing the character’s form. Then, you’ll explore how to add hotspots, additional darker tones for added depth and for extra visual impact. Finally, you’ll learn how to add a photo background and alter it so it works seamlessly with your illustration. When you’re finished with this course, you’ll not only know how to color comic characters, but you’ll also have the intermediate skills to start evolving and exploring your own creative process in the future. Software required: Photoshop CC.

Courses:
Course Overview
Image Setup
Shadow Coloring
Highlight Coloring
Finishing Highlights, Hot Spots, and Adding Depth


پیوند دانلود:

Photoshop CC Coloring Comic Characters

دانلود از پیوند مستقیم


چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره انجام گرفتن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود پایان شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager هستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی هست در آخر پیوند دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به آسودهی دانلود شود.

فایل های قرار داده انجام گرفته برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده انجام گرفته اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن هستفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باانجام گرفت. پایانی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر هست کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه انجام گرفتید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کـــرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود انجام گرفته هست و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. به صورت حتم فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با هستفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود انجام گرفته حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکـــرد در هنگام هستفاده ممکن هست توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت متایم آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.